A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Uzvara Tiger Cup !!!

04.12.

Šodien Skonto hallē notika Tiger Cup kausa izcīņa U - 8 vecuma grupā, un kā jau ierasts Ata Kovaļova trenētie zēni piedalījās ar divām komandām Lai arī nedaudz var teikt, ka šodiena nebija īsti mūsu diena, kad iespējas bij miljons, bet bumba vārtos bumba negāja,kopumā sasniegtie rezultāti liek lepoties

Un tā FK Tukums 2000 - 1  ar 2 - 0 pārspēja FK Iecava, slēdza mierizlīgumu 0 - 0 ar Mārupes SO, ar 3 - 0 pārspēja komandu Futbola Parks, 1 - 0 uzvara pār Super Nova zēniem, un ar tādu pašu rezultātu uzvarēta arī Skonto FS komanda. Finālā uzvarētāju noskaidroja tikai pēcspēles sitienos, kur  Daniels Kaira savu iespēju realizēja, tukumnieku vārtsrarg Jānis Francbergs arī nekļūdījās, un pelnīti tika nominēts kā labākais spēlētājs.

FK Tukums 2000 - 2: 0 - 0 ar Mārupes SC un arī ar FK Dinamo Rīga,  minimāls 2 - 1 zaudējums pret Skonto FS, 0 - 2 pret Super Nova, un vēlāk arī zaudējums Smiltenes vienaudžiem. Lai arī rezultāti varētu šķist neiepriecinoši, komanda izcīn''ija ceturto vietu, un noteikti, jau tuvākajā laikā sastādīs konkurenci pirmajai komandai, Komandas labākais spēlētājs Aleksis Petrovskis.

Apsveicam komandas spēlētājus un treneri ar izcīnīto panākumu.