A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Salaspils domes kauss ceļo uz Tukumu.

16.11.

Pagājušās nedēļas nogalē, Rīgā, Skonto hallē, norisinājās Salaspils domes kauss futbolā U - 8 (2008.g.) vecuma grupā. Līdzīgi kā iepriekšējās sacensībās, komandas treneris Atis Kovaļovs uz sacensībām ieradās divu komandu pavadībā.

Un tā FK Tukums 2000 - 1 komanda ar 1 - 0 pārspēja Skonto - 2 komandu. Lai arī spēle notika pretinieku laukuma pusē, ar vārtu iekarošanu nevedās, bet uzvara nosargāta. Nākamajā spēlē FK Tukums 2000 - 1 - FK Fariona 1 - 0, šī spēle jau padevās smagāk, bet kopumā puiši sāk uzņemt turnīra apgriezienus, vienīgais vārtu guvums pēc Marko Ķeres precīza soda sitiena. Trešajā spēlē FK Tukums 2000 - 1 -  FC Academ 2 - 0.Pārsvarā stūru spēle, vārti atkal tik viegli nepadodās, bet kārotā uzvara ir mūsu. Ceturtā spēle laikam šodien vieglākā, ar  4 - 0 pārspēta FC Dobele, Un tā nezaudējot nevienu spēli, finālcīņā pretī stājās Skonto - 1 komanda. Kā izrādījās vēlāk, Daniela Kaira pirmajā minūtē gūtie vārti arī izrādījās vienīgie šai spēlē, Salaspils domes kausu izcīna jaunie tukumnieki.

FK Tukums 2000 - 2 komandas puiši, neatpaliekot no saviem komandas biedriem arī cīnījās un parādīja īstu gribasspēku un ticību uzvarai. Pirmajā spēlē diemžēl zaudējums 0 - 2 pret FK Spartaks spēlētājiem, otrajā spēlē 0 - 1, uzvarētāju godā Rīgas FS komanda. Trešajā spēlē jaunie tukumnieki pārspēja Olimpss vienības jaunos futbolistus ar rezultātu 1 - 0, ceturtajā spēlē, pret Skonto - 1 komandu, lai arī spēlēs laikā jaunie tukumnieki palika bez lielākā atbalsta - trenera, spēja izcīnīt tik svarīgo neizšķirtu 1 - 1. Pēdējā spēlē jaunajiem tukumniekiem spēku bija atlicis nedaudz mazāk, un piedzīvots zaudējums 0 -2 pret Skonto - 2 komandu.

Apsveicam komandas spēlētājus un viņu treneri Ati Kovaļovu ar izcīnīto panākumu.