A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Sezona noslēgta ar sesto vietu.

08.11.

Pagājušās nedēļas nogalē, lai arī laika apstākļi ir ļoti ziemīgi un fitbolam nepiemēroti, savu sezonas pēdējo spēli komanda.lv pirmās līgas čempionātā aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda. Šoreiz tika mērots ceļš līdz Valmierai, kur mūsējie tikās ar Valmiera Glass FK/ BSS.

"Visa spēle bija tātas kā lielas šūpoles, šoreiz galarezultātā nepaveicās mums, jo vēl pie minimālā 2 - 3 kontrolējām spēli, un izveidojām vairākus momentus kad ir vienkārši jāgūst vārti. Bet nekas, šoreiz neizdevās gūt vārtus, bet kopumā jau ir labi, jo pēc spēles zīmējuma un vīru snieguma laukumā es redzu, ka varam sasniegt daudz augstākus mērķus", diezgan lakonisks pēc zaudējuma sezonas pēdējā spēlē bija treneris A.Lapsa.

Kopvērtējumā FK Tukums 2000 / TSS komanda ar 50 punktiem izcīnīja sesto vietu komanda.lv pirmās līgas čempionātā, visas sezonas garumā tieši 100 reizes sarūgtinot pretinieku vārtsargus, kas ir trešais rādījums līgā, tikai par trīs vārtiem atpaliekot no komandas, kas pretinieku pārspējusi viss vairāk.