A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

U - 8 savalda tīģeri.

06.11.

Šodien, lai arī ārā ir iestājusies īsta ziema, Rīgā Skonto hallē sniegs nesniga, un droši varēja notikt Tiger Cup 2016 U - 8 vecuma grupā. Tāpat kā iepriekš, FK Tukums 2000 tika pārstāvēts ar divām komandām, lai visi zēni varētu krāt pieredzi spēlējot futbolu ar saviem vienaudžiem.

Tātad pirmā komanda, savā pirmajā spēlē, sīvā cīņā pieveica Super Nova pirmo komandu ar rezultātu 2 - 1. Otrajā turnīra spēlē, nezināmu iemeslu pēc, spēlējot ne visai pārliecinoši, tika slēgts draudzīgs mierizlīgums ar Jūrmalas komandu Spartaks. Trešajā spēlē pretī stājās Super Nova "svītrainā" komanda. Jaunie tukumniei demonstrēja skaistas saspēles, un pēc tām arī rezultāts neizpalika 4 - 0 tukumnieku labā. Nākamajā spēlē ar 2 - 0 pieveikti Skonto vienaudži, un izšķirošajā spēlē, par uzvaru turnīrā, pretiniekos Super Nova 3 komanda - stiprākā no visām novām. Lai arī tukumniekiem bija daudz iespēju gūt tik ļoti nepieciešamos vārtus, ar to nevedās, vai nu vārtu stabs, vai garām , vai labi spēlēja pretinieku vārtsargs. Tukumnieki ar savu neatlaidību tomēr savu panāca, un guva tik ļoti nepieciešamos uzvaras vārtus. Uzvara, un FK Tukums 2000 pirmā komanda triumfēja Tiger Cup 2016. Pēc uzvarētāju kausa saņemšanas un medaļu pielaikošanas par labāko spēlētāju tika nominēts Daniels Kaira.

Otrajai komandai, kura cītīgi trenējoties uzrāda ar vien labākus rezultātus, pirmā spēle bija pret Rīga Unaited komandu, kur tika slēgts mierizlīgums 0 - 0. Otrajā spēlē pret Spartaks Jūrmala, diemžēl zaudejums 1 - 3. Trešajā cīņā pret Super Nova trešo komandu atkal 0 - 0, nākamā spēle pret Super Novu 1 - 0, un par ko puiši bij ļoti priecīgi, ka spēja noturēt tādu rezultātu. Piektā  un pēdējā spēle atkal pret Spartaks Jūrmala, un šoreiz jau jaunie tukumnieki neļāva sevi apbižot, reziltāts 0 - 0.. Otrā komanda ierindojās sestajā vietā un balvās visi tika pie garšīgajām končām. Par labāko spēlētāju tika atdzīts šīs komandas vārtsargs Raivo Sprukts.

Apsveicam U - 8 komandu un tās treneri Ati Kovaļovu ar uzvaru Tiger Cup 2016.