A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

U - 8 plosās Dinamo Rudenss kausā!.

31.10.

Nedēļas nogalē, Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā, FK Dinamo rīkotajā Rudenss kausā U - 8 ( 2008.g.dz) zēniem FK Tukums 2000 tika pārstāvēts ar divām komandām, jo spēlētgribētāju daudz, un visiem tika dota iespēja izspēlēties pēc sirds patikas. Tā kā šī vecuma zēni tikai sāk savas futbola gaitas, šoreiz vietu sadalījums netika noteikts, bet katra komanda izspēlēja piecas spēles. Un tā FK Tukums 2000 - 1 ar 3 - 0 pārspēja Rēzeknes FA, ar 5 - 0 tika sakauti Corona Borealis komandas spēlētāji, ar 3 - 0 Dinamo/Pļavnieki vienaudži, ar 4 - 0 šoreiz cerības netika dotas JDFS Alberts komandai, un trekns punkts ar 5 - 0 tika likts pret komandu Gelezinis Vilkas.

FK Tukums 2000 - 2 ar 2 - 0 pārspēja FA Rēzekne 2 komandu, ar 1 - 0 Dinamo/Jūrmala vienaudžus, slēdza mierizlīgumu 1 - 1 ar Dinamo/Purvciems, ar 1 - 0 pārspēja JDFS Albers 2 spēlētājus, un ar 0 - 1 piekāpās Nikars/Ranto.

Rezultāti protams ir vairāk kā iepriecinoši, bet vislielākais gandarījums par jauno spēlētāju parādīto centību un attieksmi laukumā. Jaunie tukumnieki centās spēlēt pēc labākās sirdsapziņas, un pēc pāris gūtajiem vārtiem sitot bumbu vārtu tīklā ar galvu, lielas gaviles pāršalca pār visu OSC milzīgo futbola laukumu.

Apsveicam komandu spēlētājus un viņu treneri Ati Kovaļovu ar labajiem sasniegumiem Rudenss kausā.