Pārlecinošs panākums Staicelē.

24.10.

Pagājušās nedēļas nogalē, FK Tukums 2000 / TSS komanda aizvadīja kārtējo izbraukuma spēli, šoreiz tukumnieki mēroja tālo ceļu līdz Staicelei, kur tukās ar vietējo FK Staiceles Bebri komandu. Lai arī Staiceles komanda nebija zaudējusi vairākas spēles pēc kārtas, un spraigi cīnās par iekļūšanu labāko desmitniekā, viesiem bija citi plāni šai spēlei.  Lai arī spēles sākumā tukumniekiem nevedās ar izveidoto momentu realizāciju, "slogs" no pleciem nokrita 29 minūtē, kad kārtējos vārtus guva D.Kuzmins.

Pēc puslaika pārtraukuma, spēle jau noritēja pilnīgā tukumnieku kontrolē, vienīgo vaļību tukumnieki atļāvās pie rezultāta 4 - 0, kad nācās vienus vārtus zaudēt. Bet tas tikai mudināja mūsējos neapstāties, un uz viesu vienu vārtu guvumu mūsu vīri atbildēja ar diviem. 6 - 1 pārliecinoša FK Tukums 2000 / TSS uzvara.

"Spēlei gatavojāmies kā visām tālajām izbraukuma spēlēm, zinājām, ka pretinieks ir uzņēmis labu tempu un nav zaudējuši piecas spēles pēc kārtas. Spēles sākumā nevedās ar monentu realizāciju, bet kad guvām otros un trešos vārtus visi nomierinājās, un spēlēja tiešām labu futbolu. Lai arī iepriekš to neesmu darījis, varbūt tāpēc lai viņiem deguns neiet pa mākoņiem, bet šoreiz gribu uzslavēt divus spēlētājus īpaši - K,Vilmanis un R.Kalnciems aizvadīja savas vienas no labākajām šīs sezonas spēlēm. Puiši ir labā fiziskajā kondīcijā, un šī spēle viņiem bija ļoti laba. Protams, ne jau divi spēlētāji nospēlēja šo spēli, komanda kopumā darbojās saliedēti kā vienots mehānisms, un tā ir galvenā panākuma atslēga", tā komandas treneris A.Lapsa pēc garā un nogurdinošā mājupceļa.