Pēdējā mājas spēlē iespaidīga uzvara.

17.10.

Sestdien, savu pēdējo šīs sezonas mājas spēli komanda.lv 1.līgas čempionāta spēli, aizvadīja Fk Tukums 2000 / TSS komanda. Viesos JDFS Alberts komandas vīri.

Lai arī rezultāta ziņā nekāda lielā spēkošanās nesanāca, jo tukumnieki savu sakatītāju priekšā demonstrēja ātru un skaistu futbola spēli, viesiem neatstājot nekādas izredzes "aizķerties"

šajā spēlē. Kā pirmais, jau spēles astotajā minūtē, viesu vārtsargam bumbu meklēt savā vārtu tīklā lika komandas kapteinis, un komanda.lv 1līgas čempināta rezultatīvākais spēlētājs D.Kuzmins. Puslaika izskaņā viņš guva arī savus otros vārtus spēlē. Ar vēl diviem vārtu guvumiem pirmajā spēles pusē viņam piepalīdzēja R.Kalnciems. Puslaikā tablo jau vēstīja graujošo 4 - 0.

Otrā puslaika pirmajās 15 minūtēs divus vārtus savā kontā ierakstīja Kristers Švāns. Pie šāda nepieklājīga rezultāta tukumnieki atļāvās nelielas vaļības, kas noveda pie vārtu zaudējuma. Puslaika vidū viesi vienus vārtus atguva, otrus guva realizējot 11 m soda sitienu. Mājnieku treneri "sapurināja" komandu, un viss atgriezās iepriekšējās sliedēs, tukumnieki droši kontrolēja spēles gaitu.

Noslēgumā, D.Novgorodskis uzstādīja beigu rezultātu 7 - 2. Ar šādu pārliecinošu uzvaru tukumnieki noslēdza šīs sezonas mājas spēļu ciklu, jo pēdējās trīs spēles jāaizvada izbraukumā.