A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Uzvara mājās.

02.10.

Vakar, Tukuma pilsētas stadionā, FK Tukums 2000 / TSS aizvadīja kārtējo komanda.lv 1.līgas spēli futbolā. Viesos šoreiz Ogres komanda.

Jau ar pirmajām spēles minūēm spēles grožus savās rokās ņēma tukumnieki, viesiem atstājot vien nelielu pretuzbrukumu iespējas. Viesi sajutuši mājnieku pārspēku, ar vien ciešākus sāka veidot savu vārtu aizsardzības bastionus, jo tukumnieku spiediens uz viesu vārtiem pieauga ar katru spēles minūti. Ja nevar izlauzties līdz vārtiem, tad jāsit no tāluma. Pirmais šo iespēju, no metriem 30, ar netveramu "lielgabala" tālšāvienu, vārtu guvumā pārvērta Kristaps Gailis. Iespējams pēc gūtā panākuma, tukumnieki nedaudz atslābinājās, ko izmantoja viesi, un ļoti apšaubāmā veidā nopelnīja soda sitienu. Puslaika izskaņā neizšķirts. 

Otrajā puslaikā tukumnieku spiediens pieauga, un tika izšķērdētas daudzas lieliskas vārtu gūšanas iespējas. Vien spēles 55. minūtē, savu izdevību, savā debijas spēlē, izmantoja Atis Ozols. Lai arī brīžam likās "kā var neiesist", tomēr rezultāts uz tablo palika nemainīgs. 

"Paldiess komandai par spēli, izveidojām daudz vārtu gūšanas momentu, bet šoreiz nedaudz nevedās ar to realizāciju. Vēlētos vēlreiz uzslavāt ar debiju, un vārtu guvumu debijas spēlē Ati, prieks par tik lielisku viņa debiju 1.līgas čempionāta spēlē. Debijas spēlē gūti vārti, par tādu debiju jebkurā komandā sapņo ikviens futbolists", tā pēc spēles komandas treneris Andrejs Lapsa.

 

Nākamo komanda.lv 1 līgas spēli FK Tukums 2000 / TSS aizvadīs 8.oktobrī, kad uzņams FK Smiltene / BJSS komandu.