Viss labais reiz beidzas.

03.09.

Šodien Tukuma pilsētas stadionā kārtējo 1.līgas čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda. Šodien viesos bija neapšaubāmie turnīra tabulas līderi -  SK Babīte vīri. Jau ar pirmajām spēles minūtēm bija skaidrs, ka cīņa būs smaga, un lai arī viesi līdz puslaika vidum jau bija spējuši gūt divus vārtus, spēles beigas izvērtās smagas un samocītas. Ar asumiem bagātā spēlē, kad spēlētāji brīžam nesaprot kad ir, kad nav pārkāpums, diemžēl pārtrūka tukumnieku nezaudēto spēļu sērija, un galarezultātā 0 - 3 viesu labā. Jāatzīmē ka tukumnieki spēlēja nedaudz izmainītā sastāvā, jo divi FK Tukums 2000 / TSS spēlētāji pašlaik atrodas izsaukumā Latvijas U - 19 izlasē.

Nākamā spēle Tukuma pileštas stadionā nākamajā svētdienā, kad pie mums viesosies FK Auda.