Krīt arī Rēzekne!!

07.08.

Vakar skaistajā Latgales pilsētā Rēzeknē, FK Tukums 2000 / TSS aizvadīja savu kārtējo komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēli, un pretiniekos, protams, vietājā Rēzeknes FA / BJSS komanda, kas turnīra tabulā ieņem augsto otro vietu.Spēles sākums veiksmīgs izdevās mājniekiem, kuri jau 18. minūtē bija spējuši divas reizes pārspēt tukumnieku vārtsargu. Tukumnieki ātri vienus vārtus atguva, un komandas uzvarētāju noskaidrošanu atstāja uz spēles otro puslaiku. Pašā puslaika sākumā, tukumnieki izvirzījās vadībā ar 3 - 2, vēlāk, iegūstot arī divu vārtu pārsvaru. Mājnieki metās atspēlēties, un daļēji tas arī izdevās, spēles 74.minūtē panākot cerīgo 3 - 4. tukumnieki nespēlēja uz rezultāta noturēšanu, ne velti ir teiciens, ka labākā aizsardzība ir uzbrukums, un spēles 79.minūtē beigu rezultātu uzstādīja D. Kuzmins, kurš iespēja trīs vārtu guvumus šajā spēlē. 5 - 3 tukumnieku uzvara, kas dos komandai pārliecību par saviem spēkiem.

"Protams liels paldies puišiem par parādīto sniegumu, pašatdevi un cīņassparu laukumā, protams, prieks,ka uzvarējām šo smago spēli. Vēl lielāks prieks ir par to, ka komandā uzlabojas mikroklimats, tas manā skatijumā ir ļoti svarīgi, lai komanda cīnītos un spēlētu kā vienots mehānisms. Tas nozīmē, ka treneru ieguldītais darbs un pūles nav veltas, liekas, ka ejam pareizajā virzienā, sākam spēlēt arvien labāk. Protams, ir vēl daudz lietas, kas mums jāapgūst, bet kopumā esmu apmierināts. Šajā spēlē nevienu spēlētāju īpaši neizcelšu, kā jau teicu, visi parādīja cīņassparu un raksturu, un pats galvenais, vīri sāk ticēt saviem spēkiem", tā komandas galvenais treneris A.Lapsa.

Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS komandai pret vēl vienu Top 5 komandu Skonto FC