A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Jēkabpils iznīcināta.

27.06.

Sestdien, kad gaisa temperatūras stabiņš Tukuma pilsētā bija pakāpies pāris grādus virs atzīmes 30, Tukuma pilsētas stadionā Kuldīgas ielā savu kārtējo komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda. Jau ar spēles pirmajām minūtēm, visiem klātesošajiem bija skaidrs, tukumnieki spēlēs tikai uz uzvaru. Un kā nu ne, jau spēles septītajā minūtē, komandas kapteinis Jevgenijs Kosmačovs pēc lieliskas melējā uzbrucēja piespēles atklāja spēles rezultētu. Puslaikā ejot jau nepieklājīgais 4 - 0 mājnieku labā. Otrā puslaika sākumā, viesi pat nespēja attapties, un jau 46 minūtē savu piecu !!! vārtu sēriju atklāja Dzmitrijs Kuzmins. Kā noprotams, uzvarētājs jau bija zināms spēles 20 minūtē, jautājums bija tikai gala rezultāts. Protams, pie šāda pārsvara sākās vaļības aizsardzbā, un vairākas reizes lielisku spēli bija spiests demonstrēt tukumnieku vārtu vīrs Adrians Misa. Lieki piebilst, ka Adrians vienu no diviem 11m soda sitieniem atvairīja. Galarezultātā, Jēkabpils komanda pamatīgi sakauta, 10 - 1.

Pēc trīs aizvadītām spēlēm komandas galvenā trenera amatā, visās izcīnītas pārliecinošas uzvaras, uz nelielu sarunu aicinājām Andreju Lapsu.

Kā tas nākas, ka komanda pēdējās spēlēs spēlē tik rezultatīvi un pārliecinoši, vai tas ir trenera maiņas efekts?

A.L. Nezinu, varbūt arī daļēji tā ir, bet komanda jau nav izveidota trīs nedēļu laikā, tas ir iepriekš ieguldītā darba rezultāts. Uz katru spēli ejam ar savu spēles uzdevumu, un lai arī komandā cīņasspars ir palielinājies, tomēr brīžam man ir pārmetumi pret to, kas notiek laukumā. Galvenais ir spēlēt savu spēli, to ko "mēs" spēlējam, galvenais ir spēles disciplīna jebkurā epizodē un pie jebkāda rezultāta. Ja komandā nebūs disciplīnas, tad arī nebūs laba futbola.

Vai ir kas mainījies treniņprocesā pēdējā mēneša laikā?

A.L. Nē, strādājam tandēmā ar Kristapu Dišleru kā iepriekš, kā jau teicu, nemeklējiet sazvērestības teorijas, šeit viņu nav. Visa pamatā ir tikai un vienīgi spēles disciplīna.

Vai variet izcelt kādu spēlētāju, kādu kas iekritis acīs pozitīvi, vai kādu kam dots pārāk liels uzticības kredīts?

A.L. Protams, nevienu vārdā nesaukšu, tikai gribu piebilst, ka mūsu komandā ir tiešām labi spēlētāji, ja būs kārtīga pašatdeve treniņprocesa laikā, būs laba spēles disciplīna, komandā ir puiši, kuri var spēlēt labā līmenī. Ir ļoti labs spēles potenciāls, tikai nepieciešams to atvērt, un mēs treneri ceram, ka tas mums izdosies.

 

Savu nākamo spēli FK Tukums 2000 / TSS komanda aizvadīs 23.jūlijā, kad uzņems  Valmiera Glass FK / BSS komandu.