Pārmaiņas 1.līgas komandā.

Savu kārtējo spēli komanda.lv 1.līgas čempionātā aizvadījusi FK Tukums 2000 / TSS komanda, kas pēc uzvaras Ogrē, šoreiz ceļu mēroja uz Smilteni, lai tiktos ar vietējo FK Smiltene komandu. Spēles sākums labāks padevās mājniekiem, kuri ātri nonākuši vadībā puslaika vidu bija spiesti sākt spēli no laukuma vidus. Status quo uz rezultāta tablo saglabājās līdz spēles 35.minūtei. Vēlāk vārtus guva tikai Smiltenes futbolisti. Rezultātā zaudējums 1 - 8.

Pēc spēles, komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers lūdza kluba vadībai uz laiku atstādināt viņu no pienākma pildīšanas, par iemeslu minot gaidāmās pozitīvās izmaiņas ģimenē, kas prasa papildus laiku un atbildību.

FK Tukums 2000 izprot  radušos situāciju nolēma uz laiku atstādināt Kristapu Dišleru no komandas galvenā trenera pienākuma pildīšanas. Klubs izsaka lielu pateicību Kristapam Dišleram par ieguldīto nesavtīgo dabu pildot FK Tukums 2000 / TSS 1.līgas komandas galvenā trenera pienākumus. FK Tukums 2000 arī apliecina, ka ir gatavi turpmākai sadarbībai ar Kristapu Dišleru.

Par kluba 1.līgas komandas galveno treneri uz laiku tiek iecelts kluba līdzšinējais sporta direktors Andrejs Lapsa. Kristaps Dišlers piekritis saglabāt kluba 1.līgas komandas otrā trenera statusu un turpināt trenēt vecākos jauniešus, kā arī tās vecuma grupas klubā ar kurām ir strādājis līdz šim.