A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Paldies.

18.05.

Šodien, jau sākot no agra rīta līdz vēlai pēcpusdienai, Tukuma pilsētas mākslīgā seguma stadiona virzienā devās daudz, daudz mazu sportot un futbolu spēlēt gribošu ķiparu, jo šodien FK Tukums 2000 organizēja ikkgadējo "Futbola dienas" pasākumu. Pasākumā piedalījās aptuveni pus tūkstotis pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņu ne tikai no Tukuma, bet arī no Slampes, Sēmes, Smārdes, Pūres, Jaunsātiem un Irlavas. Visus bērnus jautrajās aktivitātēs pavadīja un palīdzīgu roku viņiem sniedza FK Tukums 2000 futbolistu draugi - minjons Kevins, mīļā Mikipele, Vinnijs Pūks un nerātnais Tīģerēns. Protams, ar šiem spēkiem būtu par maz, lai visus mazos delverus savaldītu un rotaļās nodarbinātu, tāpēc palīgā bija arī atsteigušies FK Tukums 2000 jauniešu komandu spēlētāji, bet tikai tie, kuriem skolā nav parādu un ar sekmēm viss kārtībā, jo - mācības pirmajā vietā. Pēc stafetes, šķēršļu joslas pārvarēšanas, spēļu spēlēšanas un virves vilkšanas, pēc neskaitāmu vārtu gūšanas futbola spēlē, bērniem bija iespēja iepazīties ar ciemos atbraukušajiem Valsts policijas pārstāvjiem: runci Renāru un policistu Bebru. Lielu interesi bērnu vidū izraisīja arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta lielais, sarkanais auto, kurā katrs drīkstēja iesēsties un iepazīties ar glābēju aprīkojumu.

Pēc kārtīgas sportošanas un futbola spēlēšanas, bērniem kā pateicības balva un enerģijas lādiņa atjaunošanai FK Tukums 2000 dāvināja gardos "Spēka kliņģerus", kā arī futbola draugu "Baltais" sarūpētos gardos biezpiena sieriņus. Katrai pirmsskolas izglītības iestādei, kā jau katru gadu, FK Tukums 2000 dāvināja īsto futbola bumbu, lai bērniem būtu iespēja futbolu spēlēt ne tikai atbraucot ciemos pie FK Tukums 2000, bet katru dienu, kopā ar saviem draugiem, jo tas jau daudz neprasa, vien nelielu zāles laukumiņu un bumbu.

Vakarā, futbola dienas izskaņā, jaunos FK Tukums 2000 U - 7 vecuma futbolistu komandu "Mazie" eksaminēja komanda "Varenie" - Tukuma novada domes pārstāvji. Emocijas spēles gaitā sita augstu vilni, un, atskanot spēles beigu signālam, rezultāts 10 - 7 "mazo" labā. Pēcspēles sitienu sērijā "Varenie" gan spēja pietuvoties, bet tik un tā, ar vienu vārtu pārsvaru uzvaru izcīnīja FK Tukums 2000 "Mazo "komanda. 

FK Tukums 2000 izsaka lielu paldies Valsts policijai un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam par atsaucību un piedalīšanos "Futbola diena" pasākumos.

FK Tukums 2000 pateicas saviem audzēkņiem Artūram Priedem, Viesturam Ostrovskim, Kārlim Salmiņam, Ričardam Zvēram, Ronaldam Lejam, Ralfam Kangaram, Ansim Valdmanim, Artim Lipskim, Rūdolfam Reingolcam, Danielam Mīļajam, Kristeram Kūlam, Rihardam Fogelim un Mārtiņam Skraucim par palīdzību, uzturību un lielisko atsaucību Futbola dienas organizēšanā.