Divas smagas cīņas.

11.05.

Maija sākums FK Tukums 2000 TSS komandas vīriem bija smagākais pārbaudījums šīs futbola sezonas laikā, jo nedēļas laikā tika aizvadītas trīs spēles. Par 30.aprīļa spēli jau informējām, un tā trešdienā, 4 maijā izbraukumā spēle pret SK Babīte. Spēli veiksmīgāk iesāka tukumnieki, kuri pēc Jevgenija Kosmačova veiksmīga sitiena izvirzījās vadībā. Diemžēl līdz pārtraukumam mājinieki spēja rezultātu izlīdzināt. Turpinoties bezkompromisa cīņai laukumā, mājiniekiem izdevās svaru kausus nosvērt savā labā. Tukumniekiem sāpīgs zaudējums 1 - 2.

Sestdien, 7.maijā FK Tukums 2000 TSS viesojās Ķekavā, pie vietējās FK Auda. Arī šī komanda atradās turnīra tabulas aukšgalā. Diemžēl vieta turnīra tabulā neko negarantē, it sevišķi, ja pretiniekos nepiekāpīgie tukumnieki. Pirmo puslaiku mūsēji noslēdz 1 - 0 savā labā, atkal precīzs Jevgenijs Kosmačovs. Otrais puslaiks iesākās vēl labāk, spēles 60.minūtē tablo vēstīja mājiniekiem nepatīkamo 0 - 3. Lai arī viesi spēja divus vārtus atgūt, tukumnieki tuvāk par divu vārtu starpību mājniekus nepielaida. Galarezultātā 4 - 2 FK Tukums 2000 TSS labā, Apsveicam ar uzvaru.

Nākamā spēle FK Tukums 2000 TSS komandai jau 14.maijā, kad Tukumā viesosies Preiļu BJSS komanda, spēles sākums 16.00