A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

U - 9 cīnās godam.

17.04.

 

Šodien pēcpusdienā, Pauzera pļavās tika aizvadītas sacensības U - 9 vecuma grupā "Pavasara kauss". FK Tukums 2000 piedalījās ar divām komandām, lai visi un ikviens komandas spēlētājs varētu pārbaudīt savus spēkus futbola laukumā.

FK Tukums 2000 / 2 komanda cīnījās B apakšgrupā, kur piecu komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu. Bet ne jau vieta svarīgākā, pats galvenais - lai jaunie futbolisti gūst pirmās iemaņas, un, ja arī vēl spēle nesokas tik labi kā vēlētos, ir apziņa, ka jātrenējas cītīgāk, lai uzlabotu savu meistarību.

FK Tukums 2000 / 1 komandai veicās labāk - izcīnītas trīs uzvaras - 2-0 JFA Jelgava, 4-0 JDFS Alberts un 2-0 FK Iecava/2, un piedzīvots zaudējums pret formējumu Daugava 0-4, kurā acīmredzami spēlēja futbolisti, kuru attīstības un koordinācijas līmenis lika brīnīties pat vispieredzējušākajiem treneriem. Skumji, ka sacensību organizatori, uzaicina un pielaiž sacensībām šādas komandas. Turnīra pēdējā spēlē, cīņā par trešo vietu, FK Tukums 2000 / 1 slēdza mierizlīgumu ar FK Iecava / 1 komandu. Tā kā trešā vieta tikai viena, tās likteni izšķīra pēcspēles sitieni, kuros veiksmīgāki izrādījās jaunie tukumnieki. 

Apsveicam!