LIeldienās uzvara Igaunijā!

FC Flora Easter Cup 2016!

No 25. - 27. martam Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinājās FC Flora Easter Cup 2016, kur starp Igaunijas labākajiem klubiem U-10 ( 2006.g.dz.) grupā, piedalījās arī Sergeja Kovaļova trenētā FK Tukums 2000 komanda.

Starp desmit klubiem tukumnieki tika ielozēti  A grupā, kur divās dienās nācās aizvadīt četras spēles. Sākumā pret TJK Legion un spēlējot 2×20. min., uzvara ar 2 - 1, dienas nākamā spēle tika aizvadīta pret Raplamaa JK, kurā tika svinēta uzvarēta ar 3 - 1. Nākamajā dienā pret FC Infonet M, kuri tika uzvarēti ar pārliecinošo 4 - 0, un pēdējā spēlē ar 5 - 0 nekādas cerības netika dotas JK Augur komandai. Izcīnot četras uzvaras četrās spēlēs tika izcīnīta pārliecinoša 1. vieta apakšgrupā, un Lieldienu pēcpusdienā finālspēlē par pirmo vietu FC Flora Easter Cup 2016 pretī stājās spēcīgākā Igaunijas kluba komanda FC Flora. Spēli FK Tukums 2000 iesāka spraigi, cīnoties jau no pirmās minūtes, bet vienā no pretuzbrukumiem nācās samierināties ar vārtu zaudējumu. Tas komandai lika spēlēt vēl nopietnāk, un pārtraukumā ejot, jau puiši bija rezultātu izlīdzinājuši, otrajā divdeminūtē tika iesisti vēl trīs vārti, un beigās tika izcīnīta gan uzvara spēlē ar 4 - 2, gan izcīnīta 1.vieta turnīrā.

Par visa turnīra labāko vārtu guvēju un labāko vārtsargu tika nominēti FK Tukums 2000 komandas spēlētāji. Ralfs Lorencs uzbrucējs, Mariss Kurinss vārtsargs.