A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Bronzas medaļas telpu futbolā.

2016.gada 16.martā Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā (OSC) norisinājās Latvijas Futbola federācijas (LFF) Finālsacensības futbolā telpās 2006.gadā dzimušajiem spēlētājiem, kurā piedalījās sešu valsts reģionu spēcīgākās vienības, kurās Zemgali pārstāvēja tās čempioni - kuri startēja ar nosaukumu Tukuma SS.

Finālturnīra sacensībām bez minētās Tukuma SS kvalificējās arī SK Super Nova, Jēkabpils SS, FA Ventspils-1, Ogres SC un FB Gulbenes jaunie futbolisti. Turnīra ietvaros uzvarētāja un pārējās medaļnieces tika noskaidrotas pēc viena riņķa sacensībām, katrai turnīra dalībniecei pa reizei tiekoties ar katru konkurenti.

Tukuma SS Finālturnīru sāka ar neizšķirtiem pret Ogres SC 0:0 un FB Gulbeni 1:1, tālāk spēkojās un uzvarēja mājiniekus FK Super Nova ar 2:1, un turpinājumā spēlējot ar tā brīža līderiem FA Ventspils-1 par pirmo vietu, līdzīgā spēlē nācās piedzīvot vienīgo zaudējumu finālturnīrā ar 0:2. Turnīrs  noslēdzās ar uzvaru 2:1 pret Jēkabpils SS futbolistiem. Gala rezultātā Tukuma SS futbolisti Finālturnīrā ar iegūtiem 8.p. ieņēma augsto 3.v. Latvijā, priekšā palaižot FA Ventspils-1 (13.p.) un FK Super Nova (10.p.). 4.v. Jēkabpils SS, 5.v. Ogres SC un 6.v. FB Gulbene.

Finālturnīra pirmo trīs vietu komandas tika apbalvotas ar skaistiem kausiem un medaļām, pārējo vietu ieguvēji ar medaļām. Tāpat organizatori izveidoja Finālturnīra simbolisko izlasi, - iekļaujot tajā katras komandas labāko spēlētāju, kur tukumniekus parstāvēja Vlads Orlovs.

Vēlot puišiem un trenerim veiksmi nākošajos turnīros, gaidīsim tikpat augstvērtīgus rezultātus arī turpmāk.