A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Zemgales čempioni FK Tukums 2000.

 28.februārī Salaspils Sporta namā tika sadalīti medaļu komplekti Zemgales reģiona telpu futbola čempionātā 2006.gada dzimušajiem zēniem.

    Ar šo ziemas sezonu tika mainīta izspēles kārtība, un tika nolemts, ka arī turpmāk, ieskaitot vasaras sezonu finālspēles norisināsies divās apakšgrupās, lai arī klubu otrājām un trešajām komandām tiktu dota iespēja cīnīties par kausiem un medaļām B finālos.

    Spēles pirmie uzsāka B fināla klubu komandas, - kur piedalījās FK Tukums-2, FK Tukums-3 (2007.gada komanda), SK Kengaroos-2 un JFA Jelgava-2 klubu komandas, kuras 15.minūšu garājās spēlēs, izspēlējot apļa turnīru lai tiktu skaidrībā par esošo spēku samēru. FK Tukums 2000-2 sāka spēles ar SK Kengaroos-2 1:1, JFA Jelgava-2 0:0 un FK Tukums-3 0:2, kuri savukārt uzvarēja Jelgavu-2 ar 4:0 un Kengaroos ar 4:2, izcīnot 1.v. B. Finālā. Savukārt otra Tukuma komanda ierindojās 3.v. aiz mājinieku kluba SK Kengaroos-2.

   Pēc B finālu apbalvošanas, sākās galvenās cīņas - A fināli, - kur bez FK Tukums 2000-1 spēlēja Jūrmalas SS-1, SK Kengaroos-1 un JFA Jelgava-1. Šeit komandas arī aizvadīja apļa turnīru, bet spēlējot jau 18.minūtes, lai noskadrotu stiprāko komandu Zemgales reģionā. Tukumnieki spēles uzsāka pret mājiniekiem SK Kengaroos, un uzvarēja ar 1:0, sekoja spēle ar Jelgavu 1:1, bet turnīra tabulas vietu sadalījums tika noskaidrots pēdējās spēlēs, kur tukumnieki spraigā cīņā ar 3:1 uzvarēja Jūrmalas SS komandu, izcīnot skaistu uzvaru Finālā, tādējādi nodrošinot ceļaszīmi uz Latvijas čempionāta Finālturnīru, kas 16.martā norisināsies Rīgā. 2.vietu tikai pēdējā spēlē A. Finālā izcīnīja JFA Jelgava-1, 3.vietā atstājot Jūrmalas SS-1 komandu.

  Gaidot lielo finālu, novēlam puišiem izturību treniņos, un panākumus gaidāmajās cīņās.