A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Palīdzēsim Aināram.

FK TUKUMS 2000 aicina, nepaliksim malā un STEIDZAMI palīdzēsim arī mēs. Lūdzam palīdzību un aicinām kopīgiem spēkiem saziedot līdzekļus FK „TUKUMS 2000” prezidenta AINĀRA VAHTEĻA dzīvības glābšanas un ārstniecības izdevumu segšanai.
Ļaundabīgs audzējs tika atklāts nejauši 2015.gada nogalē, ārstējot cita veida sūdzības. Audzējs veicina strauju nieru mazspēju un ārsti pēc izmeklējumiem un paredzamās operācijas augstas sarežģītības pakāpes iesaka operāciju nekavējoties veikt Vācijā, Hamburgā.
Ainārs ir FK Tukums 2000 prezidents kopš 2001.gada un aktīvi darbojas futbolā un tā sabiedriskajā dzīvē valstī. Veicina jauniešu interesi par futbolu un veselīgu dzīves veidu. Ainārs sabiedriskā kārtā ilgus gadus darbojas arī Tukuma novada domes Sporta komisijā.
Vairāk kā 10 gadus Ainārs organizē novada pirmsskolas izglītību iestāžu audzēkņiem „ Futbola dienas” , kuru ietvaros 500 mazie censoņi piedalās sportiskās stafetēs, jautrās rotaļās, iepazīstas ar FK Tukums 2000 futbolistu ikdienu un veselīgu dzīvesveidu. Ilggadējs starptautiskā futbola turnīra „ Tukuma kauss” organizētājs.
2001.- 2011.gadam Ainārs strādāja Latvijas Futbola Federācijas
komercdaļā, aktīvi darbojās LFF klubu sacensību komitejā, reģionu attīstības komitejā un sabiedrisko attiecību un mārketinga komitejā, tā veicinot futbola attīstību Latvijā un Tukuma novadā.

Lai steidzami veiktu operāciju Vācijā Hamburgā nepieciešami 17 000 euro. Viņa dzīvību var glābt, tuvāko nedēļu laikā veicot audzēja izņemšanas operāciju.

Naudu iespējams ziedot pārskaitot uz Aināra Vahteļa kontu A/S
SWEDBANK Nr.LV05HABA0551030375186.

Foto A.F.I.