A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Nedēļas nogalē startē SYFORM 1.līgas čempionāts.

Šīs nedēļas nogalē, ar spēli pret FK 1625 Liepāja, FK Tukums 2000 komanda startē jaunajā 2014.gada SYFORM 1.līgas čempionātā futbolā.  Uzsākot sezonu 1.līgā, uz interviju aicinājām FK „TUKUMS 2000” galveno treneri Kristapu Dišleru.

Kā raksturotu  komandas mērķus šai sezonai?

K.: I līgas čempionāta kluba mērķis 2014. gada sezonai ir iekļūt labāko komandu desmitniekā, cīnīties katrā spēlē par uzvaru, dodot iespēju pašmāju audzēkņiem sevi pierādīt I līgā.

Vai komandā paredzamas kādas izmaiņas, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu?

K.: Vairākus pieredzējušos futbolistus aizstās vietējie jaunie Tukuma futbolisti, kuriem tiks dota iespēja. Komandu atstājuši pieredzējušie futbolisti - Aleksandrs Abramenko, Edijs Ivaško, Antons Truševs un Jevgeņijs Kosmačovs. Liels paldies viņiem par ieguldīto kluba attīstībā!

Kā notika gatavošanās sezonai?

K.: Sezonas sagatavošanās procesu uzsākām decembrī, trenējāmies 4 reizes nedēļā. Pirmssezonas posmā aizvadījām trīs pārbaudes spēles. Pirmajā spēlē pret „Rīgas Futbola skolu”, piekāpāmies 3:4, spēles uzdevums bija novērtēt jauno futbolistu atbilstību I līgai. Biju patīkami pārsteigts par jaunāko, 1998/99 gada puišu parādīto sniegumu. Otrā pārbaudes spēle tikai aizvadīta pret virslīgas klubu FK „Spartaks”, cietām smagu sakāvi 0:8, spēlē bija redzamas komandas vājās vietas Tomēr spēle bija ļoti vērtīga pieredze, spilgti iezīmējās, kur vēl vajadzētu pielikt, lai pieļautās kļūdas neatkārtotos čempionāta laikā. Trešo un noslēdzošo pirmssezonas spēli aizvadījām pret I līgas komandu „AFA Olaine”, uzvarējām ar rezultātu 3:2. Pēc pirmā puslaika veicām 7 maiņas, laukumā devās jaunākie un mazākpieredzējušie spēlētāji, kas parādīja labu cīņassparu un tehnisko sagatavotību. Protams, komanda ir ļoti jauna, un pie tās izveides vēl daudz jāstrādā. Par komandas pamatsastāvu ir aptuvena skaidrība. Pirmssezona ir aizvadīta atbilstoši plānam, ar redzamu progresu.

Vēlot veiksmi mūsu futbolistiem, aicinām visus kājbumbas līdzjutējus atbalstīt mūsu komandu jaunajā, 2014.gada sezonā.