A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Sudraba medaļas U-18 čempionātā.

26.10.

Neierastā laikā, pagājušās nedēļas trešdienā un ceturtdienā, tika aizvadītas Latvijas Jaunatnes čempionāta 2015. gada sezonas U-18 vecuma grupas finālsacensības. Finālsacensībām kvalificējās, visas sezonas garumā spēlējošo divu apakšgrupu labākās divas komandas. Vecākajā jauniešu grupā U - 18, FK Tukums 2000 komanda apvienoja spēkus ar kaimiņos esošo FK SPARTAKS komandu.

Visas sezonas garumā, mūsu U - 18 komanda cīnījās lieliski, izcīnīja astoņas uzvaras, un pa vienam neizšķirtam un zaudējumam. Visu spēļu rezultāti aplūkojami šeit.

Finālsacensību pirmajā dienā, tukumnieki spēlēja ar otras apakšgrupas otrās vietas ieguvējiem - JDFS ALBERTS RĪGA komandas jauniešiem. Spēli labāk iesāka mūsu jaunieši, un nonāca diezgan drošā vadībā ar 2 - 0. Iespējams sajutušies pārāk komfortabli, mūsējie sāka zaudēt modrību, arī rīdzinieki pielika visas pūles lai atspēlētos, kas viņiem arī izdevās. Spēlei beidzoties 2 - 2. Pēcspēles sitienos labāki izrādījās mūsējie, tātad fināls par zelta medaļām.

Finālspēlē FK TUKUMS-2000/FK SPARTAKS apvienotajai komandai pretī stājās mūsu apakšgrupas vienība FK LIEPĀJA/LSSS. Lai arī vēlajā rudenī laukuma kvalitāte bija briesmīga, bumba vairāk lēkāja un nekādi negribēja klausīt, šiem smagajiem apstākļiem neviena no komandām nespēja pielāgoties, un no skatāma futbola nekas nesanāca. Līdzīgi kā mazajā finālā, zelta medaļu īpašnieks tika noskaidrots pēcspēles sitienu sērijā. Šoreiz veiksmīgāki izrādījās liepājnieki, bet tas nemazina sasnieguma nozīmīgumu, FK TUKUMS-2000/FK SPARTAKS apvienotā komanda izcīnīja sudraba godalgas Latvijas Jaunatnes čempionāta 2015.gada U-18 vecuma grupā.

Apsveicam komandas spēlētājus un komandas galveno treneri K.Dišleru ar lielisko sasniegumu.

Visu finālspēļu rezultāti šeit.