A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Divas spēles savā laukumā.

22.09

Turpinoties pirmās līgas čempionātam FK Tukums 2000 aizvadīja divas mājas spēles.

Tā pirmajā cīņā, 12.septembrī, Tukumā viesojās Rēzeknes FA komanda. Lai arī tukumnieki pirmie izvirzījās vadībā, spēles turpinājumā tika zaudēti divi vārti. Tukumnieki prata atspēlēties, bet diemžēl spēles izskaņā ielaida arī trešos vārtus, un piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu 2-3.

Pagājušās nedēļas nogalē Tukumā viesojās FK Staiceles Bebri komanda, kura sezonas otrajā pusē sāk iekrāt bagātīgu punktu ražu, un nebūt vairs nav pieskaitāmi pie šī turnīra ausaideriem, kā varbūt pašā sezonas sākumā daudziem likās. Lai arī spēles pārsvars piederēja tukumniekiem, tikai viena no daudzajām vārtu gūšanas iespējām tika izmantota, gala rezultātā pieticīgais 1-0. Bet kā skan futbola "klasikas" teiciens: "spēle aizmirstas - rezultāts paliek". Protams svarīgāks par rezultātu ir izcīnītie trīs punkti kopvērtējuma tabulā.

"Rēzekne, slikta spēle, vārtus ielaidām pēc rupjām pašu kļūdām, laikam nebiju kārtīgi noskaņojis čaļus cīņai visu 90 minūšu garumā. Guvām divus vārtus, bet ielaidām diemžēl trīs. Arī laukumā varēja redzēt, ka rēzeknieši "grib" vairāk uzvarēt.

Staicele? divejādas sajūtas. Protams prieks par izcīnītiem trīs punktiem, prieks par daudzajām izveidotajām vārtu gūšanas iespējām, ar kuru realizāciju šoreiz gan bija bēdīgi. Ļoti nepatika dažu spēlētāju attieksme pret spēli kā tādu, Tādas lietas, kamēr es būšu treneris nenotiks, vienalga kāda līmeņa spēlētājs tas būtu, nekādas atlaides nevienam nebūs. Nu ko par slikto, pietiek. Jā, izveidojām tiešām daudz labas vārtu gušanas iespējas, brīžam likās, ka tā arī neiesitīsim, bet viss ir labi kas labi beidzās", tā Kristaps Dišlers pēc pēdējās spēles.

Savu nākamo spēli FK Tukums 2000 aizvadīs jau šo sestdien, 26.septembrī, kad uzņems JDFS Alberts vienību. Spēles sākums 15.00 Tukuma pilsētas stadionā.