A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Bronzas godalgas Latvijas kausa izcīna FK TUKUMS 2000 komanda.

30.08.

Šajā nedēļas nogalē, jau trešajā pēc kārtas, notika Latvijas kausa izcīņa futbolā 8 : 8. Šoreiz 12 labākās U - 11 vecuma komandas tikās Liepājā, kur trīs dienu garumā arī noskaidroja, kuri ir spēcīgākie šajā vecuma grupā.

Apakšgrupu pirmo spēli FK TUKUMS 2000 komanda aizvadīja pret JFC SKONTO RĪGA komandu, diemžēl, spēle aizmirstas, rezultāts paliek, neizšķirts 0 - 0. Piektdienas vakara spēlē tukumnieki ar 3 - 0 nekādas cerības neatstāja latgaliešiem - RĒZEKNES FA komandas zēniem.

Sestdienas, turnīra visintensīvākajā dienā, kad jāaizvada trīs spēles, tukumnieki ar 2 - 1 pirmajā spēlē pārspēja FK VENTSPILS OC komandu. Dienas otrajā spēlē ar 0 - 2 piekāpās SK SUPER NOVA vienībai, un, kā vēlak izrādījās, šī spēle arī tika ņemta līdzi cīņā par medaļām. Sestdienas pēdējā cīņā FK TUKUMS 2000 jaunie futbolisti ar 4 - 1 pārspēja FB GULBENE/BJSS komandu, tādejādi iekļūstot labāko četriniekā, un svētdienā turpinot cīņu par medaļām. 

Svētdienas pirmajā no finālspēlēm, jaunie tukumnieki neko nespēja likt pretī FK LIEPĀJA/LSSS jaunajiem futbolistiem, zaudējums 0 - 3. Tā pirms pēdējās spēļu kārtas, vēl nevienas medaļas liktenis nebija zināms, jo abos spēļu pāros izšķīrās vai nu zelta, vai bronzas godalgu liktenis. Lai arī nedaudz nervozā un saspringtā spēlē, tomēr FK TUKUMS 2000 U - 11 komanda spēja izcīnīt sev tik nepieciešamo uzvaru, un ar 1 - 0 pārspēja BFC DAUGAVPILS komandu. Tādejādi izcīnot bronzas godalgas, bez medaļām atstājos Daugavpils jaunos futbolistus.

Apsveicam komandas spēlētājus, trenerus un atbalstītājus ar lielisko rezultātu valsts mērogā!

Pārējo spēļu rezultāti un turnīra tabulas šeit.