A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

FK Tukums 2000 starp finālistiem LFF kausa izcīņā 8 : 8

26.08.

Pāgājušās nedēļas nogalē, ar finālsacensībām pirmdien tikai aizvadīts LFF kausa izcīņa futbolā 8 : 8 U - 12 vecuma grupā, kas norisinājās Valmierā.

Kā jau visās šādas sacensības, kur tiekas valsts spēcīgākās jaunatnes futbola komandas, neiztrūkstoši dalībnieki ir FK Tukums 2000 komandas. Finālturnīram kvalificējušās 12 spēcīgākās komandas, kā jau ierasts, tika sadalītas divās apakšgrupās. Pirmo spēli jaunie tukumnieki iesāka nepārliecinoši, ar 0 - 2 atzīdami FK LIEPĀJA/LSSS pārākumu. Otrajā spēlē ar 2 - 1 tika pārspēta BFC DAUGAVPILS-2 komanda, kur zem otrās komandas "slēpās" pagājušā gada kausa ieguvēji. Svētdienas rīta spēlē ar 1 - 0 tika pārspēta FS METTA-2003 komanda, turpinājumā, īstā futbola trillera cienīgā spēlē ar 3 - 2 uzveikta FS METTA RĪGA. Apakšgrupu pēdējā spēlē, ar 3 - 1 pārspēti vidzemes zēni no MADONAS BJSS. Ar izcīnītām četrām uzvarām, un vienu neveiksmi, tukumnieki izcīnīja pirmo vietu apakšgrupā, bet diemžēl zaudējums pašā pirmajā spēlē liedza finālsacensības sākt ar jau līdz paņemtiem punktiem.

Pirmdienā, finālu dienā, pirmie pretī stājās FK LIEPĀJA-2004 jaunie kājbumbas meistari. Spraigā cīņā ar 2 - 3 tukumnieki piekāpās, un pat teorētiski zaudēja iespēju cīnīties par medaļām. Tas nemazināja pēdējās spēles spriedzi, pret jau priekšlaicīgi uzvaru ieguvušajiem SK SUPER NOVA vienaudžiem. Diemžēl arī šajā spēlē minimāla neveiksme 1 - 2, un izcīnīta ceturtā vieta valstī, atkārtojot jaunāko U - 10 komandas biedru panākumu. Iespējams, ka zēnu sirdīs ir rūgtums par šādu iznākumu, jo kā saka, ka ceturtā vieta ir viss nevēlamākā, bet skatoties uz to kopumā, labs rezultāts. FK Tukums 2000 komandas jau divos vecumos no trim ir iekļuvušas "TOP 4" valstī, kas ir labs rezultāts.

Apsveicam U - 12 vecuma grupas spēlētājus ar labo sniegumu, kā arī lielisks panākums Danielam Mīļajam, kurš tika atzīts par turnīra labāko pussargu.

Ar pārājiem spēļu rezultātiem iepazīties var šeit.

Foto Latvijas Futbola federācija.