A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

4.vieta valstī.

19.08.

Pāgājušās nedēļas nogalē Gulbenē, tika aizvadīta Latvijas Futbola federācijas (LFF) kausa izcīņa futbolā 8:8 U-10 jeb 2005. dzimšanas gada futbolistiem. Finālsacensībās piedalījās 12 mūsu valsts šī vecuma spēcīgāko futbola klubu pārstāvji.

Pirmajās divās dienās aizvadot apakšgrupu spēles FK Tukums 2000 jaunie futbolisti cīnījās ar labiem panākumiem. Neizšķirti 2 - 2 ar FS METTA RĪGA, ar 8 - 0 tika sagrauti BFC DAUGAVPILS jaunie futbolisti. Otrājā spēļu dienā ar 2 - 1 pārspēti SK BABĪTE puiši, ar 6 - 0 sagrautas FK LIEPĀJA/LSSS-2 komandas cerības un ar līdzīgu 6 - 1 VIDZEMES FC komanda. Tādejādi FK Tukums 2000 U - 10 komanda ieņēma pirmo vietu apakšgrupā, un izveidojot fināla četrinieku līdzi ņēma savstarpējo spēli ar FS METTA RĪGA komandu. Finālu dienā sekmes vairs nebija tik iepriecinošas, divi vienādi 0 - 1 zaudējumi pret SK SUPER NOVA un FK LIEPĀJA/LSSS-1 komandām. Galarezultātā 4 vieta valstī, kas daudziem liksies labs sasniegums, tomēr apvaicājoties treneriem, jūtamss, ka šo zēnu potenciāls ir cīnīties par pašām augstākajām vietām.

"Nu ko lai saka, sākums itkā labs, bet pēdējā dienā likās, ka laikumā visi mani zēni samainīti pret citiem. Finālos komandā cīnījās 2 - 3 cilvēki, pārēji tikai asistēja. Nezinu kā to izskaidrot, bet šajā turnīra šī vecuma komanda uzvarēt varēja jebkuru pretinieku. Nakas, jāturpina strādāt", tā komandas treneris Artjoms Grudcins pēc finālsacensībām Gulbenē.

Pārējo spēļu rezultāti šeit.