Punkts pret vicelīderiem.

17.08.

Pagājušajā sestdienā pirmās līgas čempionāta spēlē FK Tukums 2000 uzņēma tābrīža turnīra vicelīderus Valmiera Glass komandu. Jau ar pirmajām minūtēm spēle sākās labā tempā un ar lielu spēlētāju pašatdevi laukumā. Lai arī spēles gaitu vairāk kontrolēja viesi, tukumnieki atbildēja ar asiem pretuzbrukumniem. Spēles pirmais puslaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem, un radās sajūta, ka šai spēlē, arī vieni gūti vārti var būt izšķiroši. Otrajā puslaikā spēles gaita īpaši nemainījās, komandas apmainījās ar bīstamiem momentiem pie pretinieku vārtiem, abas komandas nerealizēja izgājiemus viens pret viens. Ja viesu komandai vārtus gūt patraucēja labi spēlejošais tukumnieku vārtsargs Adrians Misa, tad mājnieku izgājiena noslēdzošais sitiens bija neveiksmīgs. Tuvojoties spēles baigām, viesu spiediens pieauga, jo viņiem katrs punkts zelta vērtē, lai izpildītu pirmssezonas izvirzīos mērķus - iekļūšana virslīgā. Spēles izskaņā, 86.minūtē, pēc stūra sitiena viesi atklāja spēles rezultātu, un laikam jau domāja ka trīs punkti kabatā. Ar to nebija mierā mājnieki, un tukumnieku uzbrukumi pietuvojās ļoti bīstam viesu soda laukumā, un lai nepieļautu vārtu guvumu, tika pārkāpti noteikumi. Lai arī soda sitienu atvairīja viesu vārtsargs, pie bumbas pirmais tika Andris Sarva, kurš spēles 90.minūtē panāca izlīdzinājumu 1 - 1.

"Diemžēl dažādu iemeslu dēļ spēlē nepiedalījās vairāki pamatsastāva spēlētāji, devu iespēju jaunajiem, un pamatsastāvā sūtīju trīs 1999.gadā dzimušos futbolistus. Tā teikt devu čaļiem iespēju sevi pierādīt pret spēcīgu pretinieku. Izdarītā izvēle attaisnojās, lai arī nespējām uzvarēt, izveidojām vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Muļķīgi ielāidām pēc standartsituācijas, bet vārtsargam neko pārmest nevar, Adrians vairākas reizes mūs arī "pavilka". Kopumā ar spēli esmu vairāk vai mazāk apmierināts, jāturpina strādāt pie standartsituāciju izspēles", tā komandas treneris Kristaps Dišlers.

Neļaujot valmieriešiem izcīnīt trīs punktus, vidzemnieki arī zaudējuši otro vietu turnīra tabulā, palaižot garām Rīgas futbola sklolas komandu.

Nākamo spēli FK Tukums 2000 aizvadīs sestdien, 22.augustā, kad uzņems FK Ogre komandu. Spēles sākums 16.00, Tukuma pilsētas stadionā.