A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Zelta raža turpinās.

14.08.

Vakar, Tukuma pilsētas stadionā, tika aizvadītas finālsacensības Zemgales jaunatnes čempionātā U - 12 vecuma grupā. Protams nevienš šāds pasākums Zemgalē navar notikt bez FK Tukums 2000 komandas dalības.

Atmetot visas priekšsacīkšu cīņas aiz muguras, FK Tukums 2000 jaunajiem futbolistiem papildus motivāciju meklēt nebija nepieciešams - jāatkārto jaunāko kluba biedru panākums, cīņa tikai un vienīgi par uzvaru. U - 12 komanda jau ar pirmo spēli visiem klātesošajiem apliecināja, ka viņi cīnās tikai par otro vietu, jo zelts pienākas viņiem. Pirmajā spēlē ar 5 - 0 sagrauta AFA Olaine komanda, otrajā spēlē ar 8 - 1 nekādas cerības Jelgavas BJSS zēniem, un jau pirms pēdējās cīņas tuituls kabatā. Tas nemazināja motivācijas trīkumu, un arī trešajā spēlē sausā uzvara 4 - 0 sakauti FK Jelgava labākie U - 12 vecuma futbolisti. Vārtu attiecība trīs spēlēs lieliska 17-1, un pelnīta uzvara Zemgales jaunatnes čempionātā.

Apsveicam FK Tukums 2000 U - 12 komandu un trenerus ar šo panākumu, un novēlam veiksmi Latvijas finālsacensībās Valmierā.