A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Iesildoties Rojā uzvara Iecavā.

13.08.

No 7-9.augustam Rojā norisinājās ikgadējais "Baltic Sea Cup" sacensības futbolā U - 9 vecuma grupā. FK Tukums 2000 piedalījās uzreiz ar divām komandām - zaļā komanda un svītrainā. Kopumā turnīrā piedalījās 12 komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās, lai trīs dienu garumā noskaidrotu stiprākos. Visas turnīra spēles bija spriedzes pilnas, un līdzjūtēju skatījumā ļoti aizraujošas. Pirmajā dienā Tukuma zaļie sacentās ar Irbis /EST/ un uzvarēja ar 2:0, otrā spēlē jaunie tukumnieki pārspēja SuperNova-2 vienību, uzvarot ar 4:0. Otrajā dienā gāja smagāk un karstajos laika apstākļos, spēlē ar Baltika jaunajiem futbolistiem zaudējums - 1:2. Sekoja dienas otrā spēle, pret Babītes puišiem un arī šoreiz neveiksme - 1:3, šī spēle izrādījās izšķirošā par pirmo vietu apakšgrupā. Trešajā dienā sekoja apakšgrupas pēdējās spēles, kur tikāmies ar SuperNova Siguldas puišiem, kuri pēc iepriekšājās dienas neveiksmēm tika sagrauti ar 9:0, un gala rezultātā tika ieņemta 2.vieta apakšgrupā. Dienas otrajā spēlē, un tātad spēlē par turnīra trešās spēcīgākās komandas nosaukumu nācās spēkoties ar otras apakšgrupas otrās vietas ieguvējiem, Liepājas jaunajiem futbolistiem. Tukuma puiši bija noskaņojušies tikai uz uzvaru, un spēcīgā Liepājas komanda tika pārspēta ar iespaidīgo 6:1, izcīnot trešo vietu.

Tukuma "svītrainajiem" klājās smagāk, bet jaunie tukumnieki pretiniekus nedalot stopros un vājos, katrā spēlē cīnījās godam. Tā pirmajā dienā tika izrauts neizšķirts 2:2, pret stipro Liepājas komandu un nospēlēts 1:1 ar JDFS Alberts puišiem, ar 1:2 jaunie tukumnieki piekāpās SuperNova Saulkrstu komandai un pēdējā spēlē par vietu ar 2:3 piekāpās SuperNova Siguldas puišiem.

Pēc labi aizvadīta treniņa Rojā, Jaunos U - 9 FK Tukums puišus gaidīja sezonas galvenās sacensības - Zemgales jaunatnes čempionāta finālsacensības, kas notika Iecavā. Der atzīmēt, ka FK Tukums 2000 uz finālsacensībām brauca divu komandu sastāvā.

Tā FK Tukums 2000 pirmā komanda ar 6 - 1 pārspēja otro komandu, ar 1 - 0 grūta uzvara pār AFA Olaine zēniem, ar tādu pašu rezultātu pārspēta FK Iecava, ar 2 - 0 uzvarēta JFC Dobele komanda, un vienīgos punktus finālsacensībās FK Tukums 2000 komanda atdeva Jūrmalas SC komandai, ar ko slēdza draudzīgu neizšķirtu 1 - 1. Bet tas ir sīkums, jo kārtējās Zemgales jaunatnes čempionāta zelta medaļas izcīnīja FK Tukums 2000 jaunie censoņi.

Otrai FK Tukums 2000 komandai gāja grūtāk, bez jau minētās savstarpējās spēles tika izcīnīti neizšķirti ar AFA Olaine un JFC Dobele futbolistiem, attiecīgi 2 - 2 un 1 - 1. Kā arī tika piedzīvotas divas minimālas neveiksmes, minimālais 0 - 1 pret FK Iecava, un 1 - 2 pret Jūrmalas SC komandu. Cerams, ka otrās komandas puišiem, nākamajos startos veiksies labāk, jo viss ir sasniedzams, ja cītīgi trenējoties un uzklausot trenera padomus.

Apsveicam FK Tukums 2000 U - 9 komandu ar izcīnīto Zemgales čempionu titulu.