Uzvara Sēlijā.

12.08.

Pagājušās nedēļas nogalē FK Tukums 2000 komanda aizvadīja kārtējo 1.līgas spēli, šoreiz- mērojot tālo ceļu uz Jēkabpili. Jau ar spēles sākumu bija skaidrs, cīņa būs sīva un bez kompromisiem, jo abas komandas turnīra tabulā atradās līdzās, un vienu no otras šķīra tikai viens punkts par labu jēkabpiliešiem.

Spēles 25.minūtē savu vārtu kontu 1.līgas sacensībās atvēra Kristers Švāns, izvirzot tukumniekus vadībā. Diemžēl, ejot pārtraukumā, tablo atkal vēstīja "status quo" 1 - 1. Otrā puslaika sākumā FK Tukums 2000 vadībā izvirzīja Andris Sarva, ar ko mājnieki nebija mierā, un spēle sāka pāraugt agresīvā cīniņā. Diemžēl, spēles 60.minūtē Sandijs Joksts tukumniekus atstāja mazākumā, kas vieglu pēdējo spēles pusstundu nesolīja. Tukumnieki nepadevās, un ar diviem precīziem FK Tukums 2000 spēlētāja Yuki Watanabes sitieniem tika uzstādīts spēles gala rezultāts 4 - 1 tukumnieku labā.