Pēdējā spēlē sezonā neveiksme.

12.11.

Šodien noslēdzās lielais futbola maratons, kas sākās šī gada pavasarī. Šodien Optibet Virslīga noslēdzošajā spēlē pie mums viesojās FK Spartaks Jūrmala komanda. Lai arī šī spēle neko turnīra tabulā izmainīt nevarēja, protams principiālas kaimiņu cīņas ir vienmēr. Spēles sākums mūsu komandai izvērtās neveiksmīgs, jau pašā spēles sākumā zaudējām vārtus, kurus pirmajā puslaikā atspēlēt neizdevās.

Otrajā puslaikā mūsu vīri palielināja apgriezienus un palielināja spiedienu uz jūrmalnieku vārtiem. Spēles otrā puslaika otrajā pusē uz maiņu nākušie japāņu spēlētāji nokārtoja vārtu guvumu. Ikuto Gomi piespēli sitienā ar galvu noslēdza Ryuga Nakamura. 1 – 1. Lai arī mūsu komanda centās spēli noslēgt uz pozitīvas nots, sanāca tieši pretēji. Viesi spēles izskaņā izmantoja mūsu komandas aizraušanos ar uzbrukumu, un nokārtoja uzvaru spēlē. Pēdējā spēlē piedzīvota neveiksme 1 – 2.

Esam lepni un gandarīti par komandas sniegumu visas sezonas garumā, kā arī lepojamies ar komandas parādīto sniegumu. (Turnīra tabula)

Liels paldies visiem komandas līdzjutējiem visas sezonas garumā, Jūs bijāt lieliski. Jūs palīdzējāt komandai finišēt augstajā sestajā vietā, kā arī devāt stimulu un motivāciju visas sezonas garumā.

Tiekamies Virslīgā 2023.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *