Pirmā šajā sezonā!

21.05.

Šodien kārtējo izbraukuma spēli Saldū aizvadīja mūsu komandas tuvākās rezerves, viesojoties pie vietējā Leevon Saldus. Ikstens, Bulvītis, Freimanis, pret Baumani, Lorencu, Jokstu. Pirmos trīs futbola pazinēji noteikti jau atpazīs, otrie trīs ir FK Tukums 2000 kluba jaunā maiņa, kuri arī vēl var piedalīties U – 16, un pat U – 15 čempionātos.

Protams, ne jau uzvārdi laukumā spēlē, spēlē komanda, kuras sastāvā ir 11 spēlētāji. Mūsu komandas puišiem spēles sākums izdevās lielisks, jo jau spēles 9 minūtē rezultātu atklāja Dāvis Bormanis. Kā vēlāk izrādījās, šie arī palika vienīgie abu komandu gūtie vārti šajā spēlē. Iespējams, šādu maz rezultatīvu futbolu veicināja visu spēli līstošais lietus, kas spēles laukumu padarīja patiesi slidenu, iespējams tas bija abu komandu aizsardzības spēlētāju pārākums par uzbrucējiem. Bet vai tas ko maina?? Nē, uzvara ir izcīnīta, un ticu, ka šajā sezonā mūsu jauniešiem viss tikai tagad sāksies. Apsveicam FK Tukums 2000 / TSS – 2 komandu ar izcīnīto pirmo panākumu Futbola Pirmā līga čempionātā, un vēlam veiksmīgu sezonas turpinājumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *