Zaudējums otrajā spēlē pēc kārtas.

05.09.

Vakar, Tukuma pilsētas stadionā, kārtējo Futbola Pirmā līga čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, uzņemot FK Dinamo Rīga.

Spēles sākums mūsu komanda padevās neveiksmīgs, un kā saka žargonā, paši sev atvedām ātrus vārtus. Nonākuši iedzinējos, mūsu komanda centās aktivizēties, bet, būsim godīgi, viesi bija tuvāk otrajiem vārtiem , ne kā mūsu komanda izlīdzinājumam. Spēles galvenie notikumi risinājās pirmā puslaika izskaņā. Spēles galvenā persona, kura nokārtoja mūsu komandas zaudējumu, nebija kāds no viesu komandas spēlētājiem, tas bija spēles tiesnesis. Absolūti nevainīgā situācijā, otro dzelteno kartīti, līdz ar to sarkano, pirmā puslaika izskaņā saņēma mūsu komandas spēlētājs Atis Ozols. Otrajā puslaika sākumā, kamēr komanda vēl īsti nesapratās kā spēlēt mazākumā, viesi savu pārsvaru palielināja līdz diviem vārtiem. Lai arī mūsu vīri centās atspēlēties, visi mūsu komandas centienus meistarīgi apslēpēja Dinamo spēlētāji, kas droši nosargāja iekrāto pārsvaru, novedos spēli līdz sev labvēlīgam iznākumam. Sāpīgs zaudējums mājas spēlē 0 – 2.”Gribu atvainoties visiem skatītājiem par neizteiksmīgo sniegumu, jo arī kad spēlējām vienādos sastāvos, spēlējām slikti. Katram mums no komandas ir jāapsēžas un jāpārdomā savas darbības, jo šādi turpināties nedrīkst”, skarbs pēc zaudējuma bija komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.Nākamā spēle mūsu komandai nākamajā svētdienā, kad izbraukumā tiksimies ar trešajā vietā esošo SK Super Nova.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *