Smags zaudējums Vidzemē!

18.10.

Vakar, Vidzemes Olimpiskā centra stadionā Valmierā, pēc lielās izlašu pauzes, savu dalību OtibetVirslīga čempionātā turpināja FK Tukums 2000 / TSS komanda.

Pirms izlašu pauzes, pēdējā spēlē izcīnītā uzvara pār Daugavpils komandu viesa cerības, varbūt varam arī aizķert Valmieras komandu? Diemžēl nē, pirmajā puslaikā zaudēti trīs vārti, pretī neliekot neko, otrajā vēl divi vārtu zaudējumi. Smags zaudējums 0 – 5 spēcīgākajai Vidzemes komandai.”

Visas mūsu domas laikam bija trešdienā, kad gaidāma Viensviens Latvijas kausa spēle pret Valmieras komandu. Šī bija spēle, kurā nedaudz eksperimentējām, pārsvarā tas attiecās aizsardzības darbībās veidojot kopējo komandas zīmējumu. Visvairāk tas attiecās uz centrālajiem aizsargiem, kad jāpieņem ātri un neordināri lēmumi. Līdz zaudētajiem pirmajiem vārtiem izskatījāmies labi, bet viņu treneris izdarīja lielisku maiņu, kas arī sajauca visas mūsu darbības. Laukumā iznāca spēlētājs, ka tas kurš atstāja laukumu, un diemžēl ar viņu galā netikām. Lai nu kā, bet paldies čaļiem par šo spēli, kurā no viņiem tika prasītas neordināras, daudz savādākas darbības, kā tas ir bijis līdz šim. Izmēģinājām spēlēt šādi, diemžēl šajā spēlē neizdevās, bet kas zin, ar laiku, un pieslīpējot nianses, arī šāda taktika var nest augļus. Tā nu sanācis, ka ar trīs dienu atstarpi atkal jāspēlē ar šo pašu komandu, šoreiz Latvijas kausa izcīņā, tas noteikti nav viegli. Kamēr mēs esam to komandu vidū, kas turpina cīņu kausā, mēs ļoti gatavojamies šai spēlei, un ceram iepriecināt Jūs mūsu skatītāji ar lielisku spēli nākamajā trešdienā”, pēc smagā zaudējuma optimismu saglabāja komandas galvenais treneris Jurģis Kalns.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *