Pie tīģeriem!!!

14.10.

Nedēļas nogalē, Skonto hallē Rīgā, norisinājās bērnu futbola turnīrs Tiger Cup 2019 U – 8 (2011.dz.g.) . Kā jau kārtīgos futbola mačos pienākas, piedalījās daudz mazo futbolistu, arī Tukumnieki protams, kuri piedalījās uzreiz ar divām komandām, jo tik svarīgā spēļu prakse jākrāj katram jaunajam futbolistam.


FK Tukums 2000 / TSS – 1 komandas spēlētāji pirmajā spēlē ar 4 – 0 pārspēja Jūrmalas SS komandas zēnus. Otrajā spēlē ar 2 – 0 pieveikti FS Jelgava vienaudži. Turpinājumā ar minimālo 1 – 0 uzvara arī pret FK Auda Baldone 2 jaunajiem sportistiem. Un noslēdzošajā spēlē, kad spēkus vairs nav kam taupīt, zem tukumnieku “ceļaruļļa” pakļuva FK Auda Baldone 1 jaunie censoņi, rezultāts 6 – 1.
FK Tukums 2000 / TSS -2 komanda pirmajā spēlē ar 2 – 1 pieveica FK Auda Baldone 1. Savā otrajā spēlē 0 – 0 mierizlīgums ar FS Jelgava U8 komandu. Turpinājumā vēl viens bezvārtu neizšķirts, šoreiz pret Skonto FS 1. Cik ilgi tad nesitīsim vārtus?? pēdējā spēlē vis notiek, ar 3 – 1 pārspēta Jūrmalas SS jaunā maiņa.
Komandas treneris Sergejs Kovaļovs ar patiesu prieku un gandarījumu atzīmēja komandas spēlētāju cīņassparu un parādīto raksturu spēles laukumā, kā arī visu spēlētāju vārdā saka milzīgu un lielu paldies īstajiem, un kvēlajiem faniem, par fantastisko atbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *