Lepnums par sasniegto!!!

06.11.

Šodien, ar pēdējo spēli Rīgas Ostvalda vidusskolas stadionā, noslēdzās garais 2019.gada Latvijas jaunatnes čempionāta futbolā maratons. Lai arī visas regulārā čempionāta spēles un arī spēles par vietām jau sen kā aizvadītas, šodien tika aizvadīta pēdējā spēle šogad. FK Tukums 2000 / TSS U – 15 vecuma grupas komanda kā pēdējā, nodrošināja savu dalību nākamā gada Latvijas jaunatnes čempionāta Elites, jeb spēcīgākajā grupā. Abas mūsu komandas, kas šajā sezonā spēlēja Meistarības grupā, ir izcīnījušas tiesības nākamajā gadā startēt spēcīgākajā – Elites grupā.
Pateicoties šim panākumam, klasiskajā 11×11 futbolā, FK Tukums 2000 / TSS visās vecuma grupās nākamajā gadā startēs Elites sacensībās. Uzmetot ātru skatienu šīs sezonas turnīra tabulām, esam vieni no tikai trīs !!! Latvijas jaunatnes futbola akadēmijām, kam šāds panākums ir bijis pa spēkam.

Esam neizmērojami lepnu un gandarīti par mūsu audzēkņu lieliskajiem rezultātiem, esam patiesi pateicīgi viņu treneriem un protams arī viņu vecākiem, par ticību un atbalstu.

Ar vairogu, vai uz tā !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *